Magnussen: Ciągle darzę Alonso szacunkiem

Magnussen: Ciągle darzę Alonso szacunkiem Haas F1 Team

Kevin Magnussen wypowiedział się na temat swoich relacji z Fernando Alonso. Duński kierowca stwierdził, że ciągle ma do Alonso wielki szacunek, mimo kilku starć między nimi w tym sezonie Formuły 1.

Kierowca Haasa w wielu cierpkich słowach wypowiadał się wcześniej na temat Alonso. Po incydencie w kwalifikacjach do Grand Prix Włoch, Magnussen powiedział, że Hiszpan nie okazuje na torze należytego szacunku, a następnie stwierdził, że „nie może się doczekać, aż przejdzie na emeryturę”.

Wcześniej relacje między tą dwójką kierowców zaogniły się podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii, kiedy Magnussen porównał skargi radiowe Alonso do wygłupów brazylijskiego piłkarza – Neymara, podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji.

Jednak przed Grand Prix Brazylii, duński kierowca podkreślił, że jego szacunek dla kierowcy McLarena nie został w żaden sposób nadszarpnięty: „Mój szacunek do Fernando, jako kierowcy, jest bardzo duży. Bez wątpienia jest jednym z najlepszych kierowców w całej stawce. Choć mieliśmy kilka ostrych walk na torze i kilka kłótni, nie zmienia to mojego szacunku, jakim go darzę”.

Źródło: crash.net

Dariusz Szymczak

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka