Hamilton: Skupiamy się na wykonywaniu najlepszej roboty

Hamilton: Skupiamy się na wykonywaniu najlepszej roboty Daimler

Po odniesieniu na torze Suzuka swojego dziewiątego tegorocznego zwycięstwa w Formule 1, Lewis Hamilton potrzebuje zdobyć o zaledwie osiem punktów więcej od Sebastiana Vettela, aby móc świętować swój piąty w karierze tytuł mistrzowski.

„Trzeba stawiać sobie ambitne cele” – powiedział kierowca Mercedesa. „Kiedy doszliśmy do połowy sezonu odnieśliśmy zwycięstwo przed przerwą wakacyjną, a później znów pracowaliśmy nad tym, aby być jeszcze silniejszym i ustawić wyżej poprzeczkę. To właśnie próbujemy osiągnąć i nieczęsto się to udaje, co pokazuje jak ciężko wszyscy pracowali”.

„Jeśli chodzi o osiągi Sebastiana… nie spodziewałem się tego… Do połowy sezonu byli bardzo mocni, nawet na Monzy byli silni, a od Singapuru zaczęli słabnąć. Z pewnością nie spodziewałem się, że zaczną tyle tracić… nie odnoszą już takich samych wyników jak wcześniej i nie są tak mocni. Nie potrafię wyjaśnić, dlaczego i nie skupiam się nad tym. Jestem pewien, że Sebastian mógłby to wyjaśnić. My skupiamy się na wykonywaniu jak najlepszej roboty i wykorzystywać cały swój potencjał – tylko tyle możemy”.

Źródło: fia.com

Tomasz Kubiak

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka