Ricciardo: Nie mogę złapać oddechu i mam już tego dość

Ricciardo: Nie mogę złapać oddechu i mam już tego dość Red Bull Content Pool

Problemy z samochodem, brak osiągniętego czasu i piętnaste miejsce, tak można w skrócie opisać dzisiejsze kwalifikacje do Grand Prix Japonii Formuły 1 w wykonaniu Daniela Ricciardo.

Kiedy Australijczyk wyjeżdżał z ostatniej szykany toru Suzuka, nagle usłyszał dziwne dźwięki dobiegającego zza jego pleców. To był początek katastrofy: „Kiedy wjechałem w ostatnią szykanę i chciałem rozpocząć moje szybkie okrążenie, natychmiast poczułem, że coś jest nie tak. Nie miałem pełnej mocy i słyszałem, że z turbo albo z czymś innym nie jest za dobrze. Zjechałem do alei serwisowej i próbowaliśmy to naprawić, ale wydaje mi się, że to coś bardziej poważnego. Potem zaczęło padać. Myślę, że gdybyśmy wyjechali ponownie i gdyby nadal padało, nie byłbym wstanie pokonać dobrego okrążenia i byłoby to jeszcze bardziej bolesne”.

Reprezentant Red Bull Racing dał upust emocjom po wyjściu z samochodu, a jego krzyk zarejestrowały kamery telewizyjne: „Nie mogę złapać oddechu i mam już tego dość. Robię wszystko co potrafię najlepiej, ale to nie działa i mam nadzieję, że niedługo się to zmieni. Wkurza mnie to, ponieważ gdybym się obijał, podchodziłbym do tego inaczej, ale chcę do końca uzyskiwać jak najlepsze wyniki dla Red Bulla i liczy się każdy wyścig”.

Źródło: thecheckeredflag.co.uk

Roksana Ćwik

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka