Magnussen: Jestem dumny z ekipy

Magnussen: Jestem dumny z ekipy Haas F1 Team

Zespół Haas F1 Team ma za sobą swój najlepszy wyścig w swojej trzyletniej historii w Formule 1. Kevin Magnussen zajął piąte miejsce, przyjeżdżając za swoim zespołowym kolegą Romainem Grosjeanem.

Amerykański zespół zademonstrował swoje możliwości już podczas kwalifikacji, kiedy to Grosjean uzyskał lepszy czas od Daniela Ricciardo. W trakcie samego wyścigu obaj kierowcy nie popełniali błędów i korzystali na problemach rywali.

„Mieliśmy dobry weekend – powiedział Magnussen. „Nie spodziewaliśmy się walczyć o pierwszą piątkę, a mieliśmy w niej oba samochody. Zespół wykonał niesamowitą pracę i jestem z niego dumny. Przez cały czas zmagaliśmy się z łuszczeniem miękkich opon. Zadbałem o nie, ale później znalazłem się pod presją i musiałem przyspieszyć, ale miałem dobry wyścig. Przez cały rok pokazujemy, że mamy dobry i bardzo konkurencyjny samochód. Musimy kontynuować tę passę”.

Obecnie Duńczyk zajmuje siódme miejsce z 37 punktami na swoim koncie.

Źródło: haasf1team.com

Roksana Ćwik

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka