Ricciardo: Będziemy mieli ze sobą pakiet zmian

Ricciardo: Będziemy mieli ze sobą pakiet zmian Red Bull Media House

Daniel Ricciardo wypowiedział się krótko o kolejnym weekendzie wyścigowym w Montrealu i przyznał, że jego zespół przygotował nowe części na to spotkanie.

Zwycięstwo kierowcy Red Bulla w Monako dodało mu pewności siebie i wiarę w kolejne walki o najwyższy stopień podium. Grand Prix Kanady jest szczególnym wydarzeniem dla Ricciardo, bo właśnie tam zdobył on swoje pierwsze zwycięstwo w 2014 roku.

„Powoli zaczyna do mnie docierać, że wygrałem wyścig w Monako. To było po prostu wielkie, że jako pierwszy minąłem linię mety. Moje nazwisko znalazło się na liście zwycięzców i czuję się super wygrywając najbardziej znany wyścig Formuły 1 na świecie” – przyznał uradowany Ricciardo kilka dni po swoim osiągnięciu.

„Cieszę się, że po tym wyścigu jest jeszcze jeden tor uliczny, który kocham. Grand Prix Kanady zdecydowanie należy do moich ulubionych wyścigów. Po pierwsze ze względu na sam tor, ale po drugie ze względu na miasto. Kocham tę metropolię, jest po prostu cudowna. Nie tylko mam tutaj dobre osiągi, ale odniosłem tutaj swoje pierwsze zwycięstwo, a w zeszłym roku znalazłem się na podium” – kontynuował reprezentant Red Bulla.

Ricciardo przyznał także, że zespół przygotował nowe części do samochodów na nadchodzący wyścig: „Będziemy mieli ze sobą pakiet zmian, a poza tym ponownie wypróbujemy hipermiękkie opony. Powinno być dobrze. Mam nadzieję, że przeżyjemy kolejny mocny weekend i przyciśniemy czołówkę”.

Źródło: speedweek.com

Maja Kozłowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka