Sirotkin: Mam nadzieję, że poznam odpowiedź przed końcem roku

Sirotkin: Mam nadzieję, że poznam odpowiedź przed końcem roku Williams Racing

Sergiej Sirotkin, który podobnie jak Robert Kubica walczy o miejsce w zespole Williamsa na sezon 2018, powiedział w niedzielę rosyjskiemu radiu „Sport FM”, że ma nadzieję poznać decyzję ekipy w sprawie składu kierowców do końca roku.

„Nie mogłem sobie wymarzyć lepszego dnia” – powiedział Rosjanin o przebiegu posezonowych testów na torze Yas Marina. „W każdym szczególe ten dzień był perfekcyjny albo prawie perfekcyjny, od początku do końca. Wszystko poszło dobrze. Nie wiem co dalej. Myślę, że decyzja powinna zapaść pod koniec grudnia. Mam nadzieję, że nastąpi to przed końcem roku”.

„Zrobiłem wszystko co mogłem, lepiej się nie dało. Resztę roku też spędzę w pracy. W tym tygodniu wracam do siedziby zespołu, aby dokończyć program związany z testami. Nie czuję ekscytacji, to jest podziw. Chciałbym podziękować wszystkim za ich wsparcie. Otrzymałem wiele miłych wiadomości, telefonów. Mam nadzieję, że to wszystko do czegoś mnie doprowadzi”.

Źródło: sportfm.ru

Roksana Ćwik

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka