Ocon: Drzemie w nas większy potencjał

Esteban Ocon już po raz kolejny w tym sezonie, ukończył wyścig na punktowanej pozycji. W rywalizacji na torze w Baku, Francuz zajął dziesiątą lokatę.

Kierowca Alpine przyznał, że rywalizacja była naprawdę wymagająca, przez co dobry końcowy rezultat smakuje jeszcze lepiej: „To był bardzo wymagający wyścig, więc podwójne punkty i kolejny finisz w czołowej dziesiątce to naprawdę świetny wynik”.

Ponadto Francuz stwierdził, iż jego zespół stać na jeszcze więcej: „Zawsze staramy się poprawiać najbardziej jak tylko się da. Byliśmy całkiem szybcy w piątek i sobotę, aczkolwiek przez nieco pecha w kwalifikacjach, utrudniliśmy sobie życie w wyścigu. Mamy zdecydowanie więcej ukrytego potencjału, który pokażemy, jeśli wszystko będzie ze sobą dobrze współgrało. Opuszczamy Baku w dobrych nastrojach i nie możemy się doczekać zmagań w Kanadzie, gdzie naszym celem będzie dalsze zdobywanie punktów”.

Redakcja ŚwiatWyścigów.pl jest na miejscu tego wydarzenia. Jeśli chcesz czytać więcej materiałów prosto z toru, postaw nam kawę!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć
Jakub Cieciura
Julia Trusewicz
Bartosz Przyborowski
Przemysław Garczyński

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1