Magnussen: Jestem sfrustrowany

Po genialnym starcie do Grand Prix Wielkiej Brytanii, Kevin Magnussen nie spodziewał się, że okrążenie później wyścig pełen nadziei zostanie zakończony przez Alexandra Albona z Red Bulla, a Duńczyk zakończy swoje zmagania na ścianie z rozbitym samochodem.

Duńczyk liczył na dobry wyścig, a nawet na punkty, ponieważ jak przyznał po przedwczesnym odpadnięciu z wyścigu miał bardzo dobre odczucia względem samochodu.

„Czuję się dobrze po wypadku, po prostu jestem bardzo sfrustrowany” – powiedział. Miałem bardzo dobry start – ponownie zyskałem kilka pozycji na starcie. Kiedy byłem w drodze na swoje pole startowe czułem, że samochód jest w porządku i powiedziałem swoim inżynierom, że samochód pracuje bardzo dobrze. Jestem zawiedzony, ponieważ mogliśmy coś dzisiaj zyskać. Zrobiliśmy co w naszej mocy. Zakwalifikowaliśmy się najlepiej jak się tylko dało, potem mieliśmy dobry start – to było dobre pierwsze okrążenie z kilkoma zyskanymi pozycjami. Byliśmy blisko pierwszej dziesiątki. To wszystko wyglądało bardzo dobrze i jestem bardzo zawiedziony i zdenerwowany”.

Zanim doszło do kolizji z Alexem Albonem, Kevin Magnussen znajdował się na 12. pozycji po starcie z 14. pola.

Źródło: Z wykorzystaniem informacji prasowej Haas F1 Team

 

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league