Lewis Hamilton powiedział, że jego zespół nie pokazał wszystkiego podczas piątkowych treningów przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Australii

Aktualny mistrz świata na swoim najlepszym okrążeniu toru Albert Park był o 0,8 sekundy szybszy od Ferrari i Red Bulla, jednak uważa się, że główni rywale Srebrnych Strzał nie pokazały jeszcze swojego prawdziwego tempa. Sam Hamilton także stwierdził, że Mercedes także nie odkrył wszystkich kart.

„Miałem pozytywne odczucia z dzisiejszej jazdy samochodem. Pojazd prowadzi się mniej więcej na podobnym poziomie do tego z Barcelony, co jest pozytywnym wynikiem będąc na innym torze. Zrealizowaliśmy nasz program bardzo dobrze, nie mieliśmy na torze problemów” – powiedział Hamilton.

„Jest wiele rzeczy, które możemy poprawić, ale to nie był zły początek. Teraz musimy wszystko przeanalizować w piątkowy wieczór. Faktem jest jednak, że mamy dwa samochody, które dobrze jeżdżą, nikt z nas nie popełnił błędu i zachowaliśmy pojazdy w jednym kawałku. To się bardzo liczy”.

Źródło: racefans.net

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Agata Kurek
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?

Partnerzy

rally and race