Rich Energy rozpoczęło proces przejęcia Force India

Rich Energy rozpoczęło proces przejęcia Force India Rich Energy

Jak poinformował na swoim służbowym profilu szef producenta napojów energetycznych Rich Energy William Storey, opiewająca na kwotę 100 milionów funtów oferta przejęcia zespołu Formuły 1 Force India została zaakceptowana.

„W obliczu niedoinformowanych spekulacji oraz ruchów mających zdestabilizować ekipę, mogę potwierdzić, że Rich Energy złożyło pod koniec kwietnia oficjalną ofertę kupna Force India F1” – stwierdził. „Oferta została wstępnie zaakceptowana i jesteśmy na etapie finalizacji przejęcia”.

„Zdeponowaliśmy znacznie większą kwotę niż cena przejęcia i zamierzamy zainwestować w zespół 8-cyfrową kwotę. Mamy długofalowy plan biznesowy, który obejmuje nie tylko promocję naszej marki, ale również dwóch międzynarodowych sponsorów, nie zaangażowanych obecnie w Formule 1”.

„Przekonaliśmy się, że obecni udziałowcy to wspaniali ludzie, którzy stawiają interesy ekipy oraz dobro jej pracowników na pierwszym miejscu. Zamierzamy sfinalizować przejęcie najszybciej jak to praktycznie możliwe”.

Źródło: linkedin.com

Tomasz Kubiak

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka