Angela Cullen i Lewis Hamilton kończą współpracę

Angela Cullen i Lewis Hamilton. Nierozłączni od wielu lat, każdy myślał, że do końca kariery Brytyjczyka w F1 zawsze razem. Niespodziewanie Nowozelandka i Brytyjczyk zakończyli współpracę.

Cullen była obecna podczas przedsezonowych testów w Bahrajnie. Teraz jest przygoda z Formułą 1 dobiegła końca. O wszystkim poinformowała na swoim Instagramie.

„Dokładnie 7 lat temu tego dnia po raz pierwszy stałam w padoku F1 podczas Grand Prix Australii. Dzisiaj z radością informuję, że wyruszam w moją kolejną podróż. Jestem bardzo wdzięczna, że odbyłam tę niesamowitą podróż w F1. Moja historia będzie kontynuowana. Dziękuję Mercedesowi, który był moją rodziną przez ostatnie 7 lat” – napisała Cullen.

W poście zwróciła się również do Lewisa Hamiltona: „Lewisie, jesteś najlepszym kierowcą w historii! To był zaszczyt i przyjemność stać u twojego boku. Jestem z Ciebie bardzo dumna i ze wszystkiego, co osiągnąłeś. Dziękuję za wsparcie, wiarę we mnie i pokazanie nieograniczonego potencjału, jaki każdy z nas ma w sobie. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę Twój kolejny rozdział. Nie ma nic, czego nie możesz zrobić".

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 

Post udostępniony przez Angela Cullen (@cullen_angela)

Na ten post odpowiedział kierowca Mercedesa: „Przez ostatnie siedem lat Angela była przy mnie, wspierając mnie w byciu najlepszą wersją siebie. Dzięki niej jestem silniejszym sportowcem i lepszym człowiekiem. Mam nadzieję, że dołączycie do mnie, życząc jej wszystkiego najlepszego w dążeniu do zrealizowania swoich marzeń. Dziękuję za wszystko Ang, nie mogę się doczekać, aby zobaczyć co przyniesie przyszłość”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 

Post udostępniony przez Lewis Hamilton (@lewishamilton)

Jak potwierdził Toto Wolff, szef Mercedesa, decyzję o zakończeniu tej współpracy podjął Hamilton.

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze