MoneyGram sponsorem tytularnym Haasa

Amerykańska spółka zajmująca się przekazami pieniężnymi będzie od przyszłego roku sponsorem tytularnym amerykańskiego zespołu Haas w ramach wieloletniej umowy.

Ogłoszenie współpracy nastąpiło podczas specjalnej konferencji prasowej na torze Circuit of the Americas w Austin. MoneyGram International Inc. ma swoja siedzibę w Dallas w stanie Teksas oraz posiada swoje centra operacyjne w St. Louis Park w stanie Minnesota oraz w Warszawie.

„Cieszymy się, że możemy powitać tak niesamowitą markę jak MoneyGram w roli naszego nowego sponsora tytularnego” – powiedział właściciel zespołu Gene Haas. „Od naszego wejścia do Mistrzostw Świata F1 w 2016 roku, Haas F1 Team zyskał reputację silnego, zwinnego i odpornego zespołu. MoneyGram cechuje podobne podejście w dziedzinie usług finansowych i jesteśmy gotowi, żeby współpracować razem, aby maksymalizować wyniki na torze i poza nim”.

Firma jest drugim co do wielkości dostawcą usług w zakresie obsługi przekazów pieniężnych na świecie. Oprócz międzynarodowych przekazów pieniężnych, produktem firmy są papiery finansowe. MoneyGram bierze również czynny udział w pomaganiu innym. MoneyGram Foundation wspiera edukację na całym świecie, a w 2010 przyłączono się do programu wsparcia ofiar trzęsienia ziemi w Haiti czy dwa lata później pomagając ofiarom huraganu Sandy.

Dla amerykańskiego Haasa jest to ważny moment, ponieważ ekipa do tej pory nie miała szczęścia ze swoimi sponsorami tytularnymi. Najpierw szerokim echem odbiła się współpraca z Rich Energy produkującej napoje energetyczne, która była bardzo burzliwa i zakończyła się zerwaniem umowy w połowie sezonu, a następnie rosyjskim Uralkali, który pojawił się w zespole wraz z przybyciem Nikity Mazepina, który był etatowym kierowca Haasa.

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze