Cyberpunkowy McLaren na azjatyckie rundy F1

Po dwóch latach przerwy Formuła 1 powróci do krajów dalekiego wschodu. Aby uczcić nadchodzące wyścigi w Singapurze i Japonii, McLaren wykorzysta w nich futurystyczne malowanie.

Na obu samochodach MCL36 pojawiły się różowo-neonowe wstawki oraz rysunki silnika w cyberpunkowej stylistyce. Projekt ma reprezentować wyłanianie się z tego regionu nowych technologii oraz przyszłość inspirowaną horyzontami Singapuru i Japonii.

Zmodyfikowane malowanie jest częścią kampanii reklamowej McLarena z giełdą kryptowalut OKX, noszącej nazwę «Future Mode», czyli tryb przyszłości. Na okres dwóch nadchodzących wyścigów zmienią się także kombinezony Lando Norrisa i Daniela Ricciardo.

„Jesteśmy podekscytowani uczczeniem naszej współpracy z OKX poprzez to malowanie na nadchodzące wyścigi w Azji” – powiedział dyrektor generalny McLaren Racing Zak Brown. „McLaren i OKX są zjednoczeni w parciu do przodu i nieustannie dążą do przełamywania granic, a kampania Future Mode jest okazją, aby wspólnie świętować te wartości na światowej scenie. Wspaniale jest wrócić do ścigania w Singapurze i Japonii, a te niesamowite tory stanowią doskonałe tło do wspólnego świętowania wizji naszej współpracy”.

11 października nowe malowanie McLarena będzie dostępne w grze F1 22.

Źródło: mclaren.com

Galeria:

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze