Renault zapowiada model R.S.20

Zespół Renault opublikował pierwsze grafiki komputerowe przedstawiające model R.S.20, którym Daniel Ricciardo oraz Esteban Ocon będą ścigać się w sezonie 2020 Formuły 1.

Francuski zespół zorganizował w Paryżu prezentację swojego tegorocznego składu, na której zabrakło jednak samochodu. Ten nie został jeszcze ukończony i będzie zaprezentowany w przyszłym tygodniu w Barcelonie. Zamiast tego, opublikowano niewyraźne i mało szczegółowe grafiki, które zdradzają również czarne malowanie, wprowadzone na czas testów.

„Poprzednie lata spędziliśmy na rekonstrukcji zarówno infrastruktury jak i naszej kadry” – powiedział szef zespołu Cyril Abiteboul. „Ten etap jest już za nami i musimy teraz zacząć realizować nasze ambicje. Sezon 2019 był trudny, ale przypomniał nam o tym, co jest potrzebne, aby odnieść sukces na tak wysokim poziomie. Miniony rok pozwolił nam określić nasze mocne i słabe strony oraz podjąć odpowiednie działania w celu ich wyeliminowania”.

„Naszym celem na ten sezon jest odzyskanie czwartego miejsca w klasyfikacji generalnej, a konkurencja będzie silniejsza niż kiedykolwiek”.

Źródło: Z wykorzystaniem informacji prasowej Renault Sport

Galeria:

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league