Williams przedłuża umowę ze sponsorem tytularnym

Zespół Williams ogłosił przed domowym wyścigiem o Grand Prix Wielkiej Brytanii przedłużenie współpracy z obecnym sponsorem tytularnym – firmą ROKiT – z trzech na pięć lat.

Mimo trudnego początku sezonu, wliczając w to opuszczenie kilku dni testowych w Barcelonie ze względu na opóźnienie w przygotowaniu samochodu, jak również brak jakichkolwiek punktów w pierwszych dziewięciu wyścigach tegorocznego sezonu, Williams ogłosił przedłużenie współpracy z firmą telekomunikacyjną, która teraz będzie obowiązywać do końca sezonu 2024.

„Z przyjemnością ogłaszamy przedłużenie naszej współpracy z ROKiT. Jak powiedziałam w lutym, to naturalne partnerstwo oparte na wspólnych wartościach innowacji, doskonałości technicznej i zaufaniu. ROKiT dołączył do zespołu w trudnym czasie i to dla nas oznacza świetną umowę, ponieważ wierzą oni w naszą wizję oraz są zaangażowani w pomoc w jej osiągnięciu. Osobiście podoba mi się praca z zespołem i ROKiT i czekam na kontynuację współpracy w nadchodzących latach” – powiedziała zastępca szefa zespołu Claire Williams.

„Nasze relacje z zespołem Williams wspierają naszą pozycję globalnego gracza w branży telefonii komórkowej, rozrywki oraz napojów” – dodał szef ROKiT Jonathan Kendrick. „Mamy ekscytujące plany na wyprodukowanie ekskluzywnej zawartości związanej z ROKiT Williams Racing na telefony ROKiT, jak również na dużą dystrybucję dla ABK i Bogarts. Jestem również zaangażowany w to, aby pomóc zespołowi powrócić na podium, na którym powinien być”.

Źródło: Z wykorzystaniem informacji prasowej Williams

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league