Formuła 1 przygotowała specjalną grafikę z okazji zbliżającego się wyścigu numer 1000 cyklu Grand Prix, jubileuszowa rywalizacja odbędzie się 14 kwietnia podczas wyścigu w Chinach.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, Formuła 1 porozumiała się firmą Automobilist, która wykonała projekty dwóch grafik: „Aby uczcić Grand Prix numer 1000 Formuły 1, które odbędzie się w Szanghaju, Automobilist stworzył unikalny zestaw oficjalnie licencjonowanych plakatów dla Formuły 1. Zaprojektowane na zamówienie grafiki pokażą dziedzictwo wyścigów Formuły 1. Oba projekty zawierają nazwiska wszystkich poprzednich zwycięzców Grand Prix i są już dostępne w formie plakatów na Automobilist.com i F1 Store”.

Automobilist po raz pierwszy nawiązał współpracę z Formułą 1, specjalnie na okazję 1000. Grand Prix F1, które odbędzie się w Szanghaju, 69 lat po pierwszym w historii Grand Prix. Formuła 1 chciała, aby Automobilist wykonał dla nich plakaty, które mają łączyć styl producenta dzieł sztuki motoryzacyjnej oraz przedstawić klasyczne, jak i nowoczesne samochody wyścigowe w minimalistycznym designie.

„Pierwszy plakat wyprodukowany został przy użyciu najnowocześniejszych technik renderowania 3D, jest to zestaw w klasycznej bieli, wytłoczony w złotej folii. Każdy plakat jest unikalny i oznakowany indywidualną numeracją, limit plakatów wynosi 1000 sztuk. Drugi projekt, to przyciągający wzrok czerwony kolor, który oddaje nie tylko istotę FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX 2019, ale składa hołd kulturze i historycznemu regionowi, w którym odbędzie się jubileuszowy wyścig. Oba oficjalnie plakaty F1 są dostępne w standardowym rozmiarze 50 x 70 cm. Na każdym z nich wymieniona jest lista wszystkich 107 zwycięzców Grand Prix”.

Źródło: informacja prasowa Formula 1

Galeria:

Redakcja

Tomasz Kubiak
Filip Cygan
Wojtek Paprota
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Maja Kozłowska
Kamil Topczewski
Olga Białczak
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race