Inter Europol Competition z nadzieją na punkty na Imoli

W pierwszym wyścigu tegorocznej Europejskiej Serii Le Mans na torze Paul Ricard we Francji miesiąc temu wszystkie trzy załogi zespołu Inter Europol Competition startowały z nadziejami i szansami na dobre wyniki. Miejsca na podium wydawały się całkiem realne. Jednak, jak często w sporcie bywa, nie wszystko poszło zgodnie z planem. W najbliższy weekend trzy załogi staną przed kolejną szansą z nadzieją, że dobre tempo i niezawodność pozwolą tym razem zdobyć ważne punkty do klasyfikacji generalnej.

LMP2 #43 David Heinemeier Hanson: „Mam nadzieję, że uda się tym razem zamienić tempo, jakie mieliśmy na Paul Ricard na dobry wynik w nadchodzący weekend na Imoli. To dla nas ostatnia próba przed Le Mans. Chcemy pokazać, że jesteśmy gotowi”.

LMP3 #13 Charles Crews: „Wyścig na torze Paul Ricard był dla nas niemal perfekcyjny. Myślę, że był to jeden z moich lepszych występów w karierze w ELMS do tej pory. Niestety, nie udało nam się zdobyć punktów. W ten weekend na Imoli postaramy się odwrócić kartę i zdobyć jak najwięcej punktów. Od tej pory interesuje nas tylko zwycięstwo w każdym z pięciu wyścigów”.

LMP3 #14 James Dayson: „Bardzo się cieszę z powrotu do kokpitu samochodu wyścigowego. Imola to historyczny tor, trudny technicznie i pełen wyzwań. Jazda tam to prawdziwa przyjemność. Zobaczymy, co uda nam się jako zespołowi osiągnąć w ten weekend”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć
Jakub Cieciura
Julia Trusewicz
Bartosz Przyborowski

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1