Przewodnik LRGP: Na siłowni w Kuala Lumpur

Przewodnik LRGP: Na siłowni w Kuala Lumpur

Zespół Lotus Renault GP przedstawił na swoim blogu opis przebiegu swojego pierwszego dnia pracy w Kuala Lumpur, gdzie pojutrze odbędą się pierwsze treningi na torze Sepang przed Grand Prix Malezji.

Dzień pierwszy: Ciężka praca w Malezji

„To było surrealistycznie uczucie, kiedy zasiadłem w fotelu kierowcy w jednym z wypożyczonych przez zespół Protonów dzisiaj rano pięć minut przed siódmą (tak naprawdę było to wyjątkowo stosowne, kiedy wsiadaliśmy do czarnego Protona, biorąc pod uwagę nasze liczne zajęcia z producentem w ten weekend) – dla pełnego efektu potrzebowaliśmy jeszcze tylko odrobiny złotego koloru.

Byliśmy w drodze do naszego pierwszego zajęcia w tym dniu, czyli na sesję tenisa i fitness Protona z udziałem lokalnych mediów w hotelu, który znajdował się w pobliżu toru. Łatwo było zauważyć, że większość kierowców i personelu F1 zatrzymało się w tym hotelu – w hallu panował gwar o tak wczesnej godzinie, a ludzie przyjeżdżali tutaj prosto z lotniska.

Od godziny 9 do 10 mieliśmy w planach sesję dla mediów, którzy oglądali Witalija i Bruno z trenerami LRGP na korcie tenisowym przy hotelu. Słońce zaczynało się przebijać przez chmury, co sprawiło, że powietrze stało się wilgotne, czego mieliśmy się spodziewać. Fotoreporterzy cieszyli się z tego, że mieli dość sporo czasu, aby uchwycić backhand Bruno czy wolej Witalija.

Następnie kierowcy, trenerzy i fotografowie zeszli do sąsiedniej sali gimnastycznej na sesję wyciskania na siłowni. Zadowolony z tego, że nie brałem w tym udziału, oglądałem z boku jak trenerzy James i Xavi przygotowali Witalijowi i Bruno serię ćwiczeń z podnoszeniem ciężarów.

Później dziennikarze mieli szansę, aby zapytać kierowców o to, co czeka zespół w Malezji oraz jak wygląda radzenie sobie z wilgotnością i dbanie o kondycję. Jako że pojawiło się sporo przedstawicieli lokalnych mediów, w tym TV, spodziewamy się zobaczyć Witalija i Bruno w lokalnym programie śniadaniowym jutro rano, podczas gdy będziemy zajadać się płatkami śniadaniowymi.

Nikt nie uniknął wywiadu, a zanim wyszliśmy, nasz trener James został zapytany o zdradzenie tajemnicy utrzymania kierowców w tak dobrej formie. Dobra robota James!”

Źródło: Informacja prasowa

Informacja prasowa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka