Agata Bednarczuk

Agata Bednarczuk

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. URL strony:

Matton: Nie zmieniamy naszych celów

Yves Matton stwierdził, że zły początek sezonu nie był niczym zaskakującym dla Citroëna, a cele francuskiego zespołu pozostają takie same.

  • Dział: WRC

Rajd Polski z nowym sponsorem tytularnym

W poniedziałek 13 marca Polski Związek Motorowy i PKN ORLEN ogłosili zawarcie współpracy dotyczącej organizacji Rajdu Polski. Tym samym rajd organizowany na Mazurach zyskał sponsora tytularnego i w tym roku oficjalna nazwa brzmieć będzie ORLEN 74. Rajd Polski.

  • Dział: WRC

Meeke: Wszystko było w rękach bogów

Kris Meeke przeżył chwile grozy, po tym jak wyjechał poza trasę na ostatnim kilometrze Rajdu Meksyku. Kierowcy Citroëna udało się jednak obronić pierwsze miejsce, dojeżdżając na metę z ponad 13-sekundowym zapasem. „Wiem, że Yves Matton będzie później machał na mnie ręką” - śmieje się Irlandczyk.

  • Dział: WRC

Wygrani i przegrani Rajdu Meksyku

Czuję rozczarowanie, spore rozczarowanie. Gdzie ten prawdziwy Rajd Meksyku, poprzebijane opony, wynikające z tego duże straty czasowe i stale zmieniająca się klasyfikacja generalna? Cisza, marazm i stagnacja. Generalka przez trzy dni niemal nie ulegała zmianom, lidera tak naprawdę poznaliśmy na długo przed zakończeniem rajdu, a największego dramatyzmu dodało utknięcie ciężarówek ze sprzętem na autostradzie i odwołanie pierwszej pętli... Gdyby nie przygoda Krisa Meeke'a na ostatnich metrach Power Stage, byłby to jeden z najnudniejszych rajdów ostatnich czasów. Tak czy inaczej, pora przyjrzeć się dokonaniom kierowców i ich analiza.

Subskrybuj to źródło RSS

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

bmw is cup rally and race put motorsport 4kolka kobiecym okiem o wyscigach