Agata Bednarczuk

Agata Bednarczuk

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. URL strony:

Mistrz świata powraca do gry - wygrani i przegrani Rajdu Portugalii

Sébastien Ogier po raz kolejny udowodnił, że nie ma sobie równych i nie bez powodu został czterokrotnym mistrzem świata. Francuz konsekwentnie dąży do celu, którego osiągnięcie wydaje się być coraz bardziej realistyczne. Za nami sześć rajdów, a kierowca M-sportu stale powiększa swoją przewagę nad rywalami, pomimo słabszego sprzętu, w porównaniu z tym jakim dysponował w poprzednich latach. Patrząc na jego dyspozycję, ciężko dostrzec innego kandydata do tytułu w tym sezonie. No chyba że Neuville utrzyma swoją dobrą passę (chociaż z nim różnie bywa).

Kłopoty czołówki, Tänak na czele po piątkowej rywalizacji

Popołudnie w Portugalii stanowiło pożegnanie z właściwą rywalizacją dla wielu czołowych kierowców. Z walki o najwyższe cele odpadli kolejno: Jari-Matti Latvala, Kris Meeke i Hayden Paddon. Na czele plasuje się Ott Tänak, który wyprzedza Daniego Sordo i Sébastiena Ogiera.

  • Dział: WRC

Dani Sordo najszybszy na shakedownie

Dani Sordo najszybszym kierowcą na odcinku testowym przed Rajdem Portugalii. Na drugim miejscu uplasował się Sébastien Ogier, a na trzecim Jari-Matti Latvala.

  • Dział: WRC
Subskrybuj to źródło RSS

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race put motorsport 4kolka kobiecym okiem o wyscigach