Roksana Ćwik

Roksana Ćwik

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. URL strony: http://kobiecymokiemowyscigach.blogspot.com

Daniel Ricciardo specjalnie dla ŚwiatWyścigów.pl

Daniel Ricciardo jest jednym z faworytów publiczności w Formule 1. Za jego rozpoznawalnym uśmiechem kryje się jednak prawdziwa szybkość – w trakcie swoich czterech sezonów z Red Bull Racing, dwukrotnie kończył mistrzostwa w pierwszej trójce klasyfikacji generalnej, a obecnie trzyma klucze do rynku transferowego. W trakcie ostatnich testów w Barcelonie, z Australijczykiem rozmawiała Roksana Ćwik.

Kevin Magnussen specjalnie dla ŚwiatWyścigów.pl

Początki zespołu Haas F1 Team mogą stanowić jedną z najlepszych historii sukcesu we współczesnej Formule 1. Kiedy inne nowe zespoły upadły, Amerykańska ekipa przewyższyła swoje dokonania z solidnego debiutanckiego sezonu i ma szansę zrobić to ponownie. Podczas przedsezonowych testów w Barcelonie, z kierowcą ekipy Kevinem Magnussenem rozmawiała Roksana Ćwik.

Marcus Ericsson specjalnie dla ŚwiatWyścigów.pl

Nowy sezon, nowe nadzieje. Zespół Formuły 1 Sauber przeszedł przez ostatni rok sporą przebudowę, począwszy od nowego szefa ekipy, sponsora tytularnego, przed nowego kierowcę, a kończąc na wymianie silnika na nową specyfikację. Temu wszystkiemu z bliska przyglądał się Marcus Ericsson, z którym w trakcie przedsezonowych testów w Barcelonie rozmawiała Roksana Ćwik.

Tatiana Calderón specjalnie dla ŚwiatWyścigów.pl

Przy okazji drugiej tury przedsezonowych testów Formuły 1 w Barcelonie, zespół Sauber ogłosił promocję Tatiany Calderón na stanowisko kierowcy testowego. Kolumbijka będzie łączyć swoje obowiązki ze startami w serii GP3, a niedawno została również ambasadorką kampanii FIA pt. Girls On Track. W trakcie ostatniego dnia testów z zawodniczką rozmawiała Roksana Ćwik.

Robert Kubica specjalnie dla ŚwiatWyścigów.pl

Powrót Roberta Kubicy za kierownicę samochodu Formuły 1 stanowi jedną najwspanialszych sportowych historii ostatnich kilkunastu lat. Polak powrócił w tym roku na stałe do paddocku, obejmując rolę kierowcy rozwojowego zespołu Williams, a do jego zadań należy m.in. uczestnictwo w przedsezonowych testach. Po zakończeniu czwartkowych jazd, z polskim kierowcą rozmawiała Roksana Ćwik.

Sainz: Nikt nie nadrobi straconego czasu

Niesprzyjające warunki podczas pierwszego tygodnia przedsezonowych testów Formuły 1 stanowiły wyzwanie dla wszystkich zespołów. Jak stwierdził Carlos Sainz Jr, nie należy przejmować się niezrealizowanym programem, bowiem wszyscy znajdują się w jednakowej sytuacji.

Sirotkin: Wszystko idzie zgodnie z planem

Siergiej Sirotkin jest jednym z dwóch tegorocznych debiutantów w Formule 1. Jak powiedział podczas spotkania z dziennikarzami podczas testów w Barcelonie, jego przygotowania do sezonu przebiegają zgodnie z planem.

Steiner: Wciąż jest za wcześnie na ocenę potencjału

Niesprzyjające warunki podczas pierwszej tury przedsezonowych testów Formuły 1 w Barcelonie pokrzyżowały plany zespołom i położyły nacisk na kilometry zrobione w drugim tygodniu. Pomimo rekordowych dystansów przejechanych we wtorek, według szefa zespołu Haas Günthera Steinera, wciąż jest za wcześnie na wyciąganie wniosków.

Subskrybuj to źródło RSS

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka