Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. URL strony: http://kobiecymokiemowyscigach.blogspot.com

Bottas: Nigdy się nie poddawaj

Valtteri Bottas po raz kolejny udowodnił, że w sporcie motorowym nie wolno się poddawać. Kierowca Mercedesa ukończył niedzielne Grand Prix Azerbejdżanu na drugim miejscu, choć na pewnym etapie tracił okrążenie do liderów.

Vettel nie szuka wymówek

Dla Sebastiana Vettela czwarte miejsce w sobotnich kwalifikacjach do Grand Prix Azerbejdżanu Formuły 1 było najgorszym tegorocznym wynikiem. W Ferrari lidera klasyfikacji generalnej ponadto tuż przed sesją wymieniono silnik.

Pierwszy rząd dla Mercedesa

Lewis Hamilton wywalczył swoje 66. pole position w karierze i ustawi się na czele stawki do niedzielnego wyścigu Formuły 1 w Baku. Obok niego ustawi się zespołowy kolega Valtteri Bottas.

Salam Baku – zapowiedź Grand Prix Azerbejdżanu

Tor uliczny w Baku powinien być znakomicie znany fanom wyścigów GT, ze względu na odbywające się tu rundy FIA GT Championship oraz Blancpain GT Series. Stolica Azerbejdżanu postanowiła się jednak wyprzeć swojej przeszłości i zorganizować wyścig Formuły 1.

Zatwierdzono kalendarz Formuły 1 na sezon 2018

Podczas dzisiejszego posiedzenia Światowej Rady Sportów Motorowych FIA w Genewie zatwierdzony został kalendarz na sezon 2018 Mistrzostw Świata Formuły 1, składający się z 21 wyścigów, w tym powracających Grand Prix we Francji i Niemczech.