Roksana Ćwik

Roksana Ćwik

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. URL strony: http://kobiecymokiemowyscigach.blogspot.com

Agnieszka Wienand specjalnie dla ŚwiatWyścigów.pl

Kaski kierowców Formuły 1 – nie tylko ochraniają głowy zawodników, ale również zachwycają swoimi malowaniami. Jednym z rekordzistów ostatnich czasów, który praktycznie co wyścig zmieniał malowanie kasku, był Sebastian Vettel. Niestety, artystyczne Eldorado nie trwało zbyt długo, ponieważ FIA zdecydowała zakazać takiej praktyki, by kibice nie czuli się zdezorientowani ciągłymi zmianami.

Kolejna reprymenda Vettela

Grand Prix Japonii Formuły 1 nie było zbyt łaskawe dla Sebastiana Vettela. Niemiec nie tylko nie ukończył wyścigu, ale otrzymał również reprymendę, która przybliża go do kary przesunięcia o 10 pozycji na starcie do jednego z wyścigów.

Hamilton o krok bliżej do tytułu

Lewis Hamilton zamienił pole position na zwycięstwo w Grand Prix Japonii Formuły 1 na torze Suzuka. Brytyjczyk powiększył swoje prowadzenie w klasyfikacji generalnej do 59 punktów nad Sebastianem Vettelem, który wycofał się na początku rywalizacji.

Subskrybuj to źródło RSS

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race put motorsport 4kolka kobiecym okiem o wyscigach