Pozostałe sporty motorowe

Dakar 2018: Peru, Boliwia, Argentyna

Czterdziesta edycja Dakaru, dziesiąta w Ameryce Południowej odbędzie się w dniach 6-20 stycznia 2018. Pięć lat po ostatniej wizycie w Peru, uczestnicy Dakaru powrócą na wybrzeże Pacyfiku do Limy, która gościć będzie start rajdu. Następnie trasa poprowadzi do Boliwii. W La Paz zaplanowano dzień przerwy. Potem załogi pojadą do Córdoby w Argentynie, gdzie po raz pierwszy znajdzie się meta rajdu.

Czytaj dalej...
F1/Wypowiedzi

Stroll: Jestem gotowy do startu

Kanadyjczyk Lance Stroll będzie jedynym kierowcą Formuły 1, dla którego rozpoczynające sezon Grand Prix Australii będzie pierwszym startem w mistrzostwach świata. Pomimo dużej presji – kierowca Williamsa wszedł do F1 tą samą drogą co Max Verstappen – nie przejmuje się on opiniami innych i ze spokojem podchodzi do swojego pierwszego weekendu wyścigowego.

Czytaj dalej...
MotoGP

Przewodnik przed Grand Prix Kataru

Rozpoczynamy końcowe odliczanie do startu nowego sezonu Motocyklowych Mistrzostw Świata, już od czwartkowego popołudnia będziemy znów emocjonować się rywalizacją o tytuły mistrzowskie w trzech różnych kategoriach wyścigowych – Moto3, Moto2 oraz MotoGP.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

bmw is cup rally and race put motorsport 4kolka kobiecym okiem o wyscigach