Moto3

Mir wygrywa po ogromnym karambolu na starcie

Joan Mir odniósł pewne zwycięstwo w skróconym wyścigu Moto3 na torze Le Mans po gigantycznej krasie, która miała miejsce na początku rywalizacji z powodu rozlania oleju na asfalcie. Drugie miejsce zajął Aron Canet, a podium uzupełnił Fabio Di Giannantonio.

Czytaj dalej...
Moto3

Fenati zwycięża w skróconym wyścigu

Romano Fenati odniósł przekonujące zwycięstwo w wyścigu Moto3 na torze Circuit of the Americas. Po odpadnięciu dotychczasowego lidera rywalizacji Arona Caneta, Fenati powiększył przewagę nad resztą stawki i odniósł pierwszy w tym sezonie triumf. Drugie miejsce zajął Jorge Martin, zaś na najniższym stopniu podium stanął Fabio Di Giannantonio.

Czytaj dalej...
Moto3

Mir wygrywa w Argentynie po zaciętej walce

Joan Mir odniósł zwycięstwo w niezwykle wyrównanym i pełnym akcji wyścigu kategorii Moto3 w Argentynie na torze Termas de Rio Hondo. Zwycięzca wyścigu w Katarze, który do rywalizacji startował z szesnastego pola, na pierwszych okrążeniach szybko przebił się do czołówki i w końcówce rywalizacji był w stanie obronić się przed atakami rywali. Drugie miejsce zajął startujący z pole position John McPhee, zaś czołową trójkę uzupełnił Jorge Martin.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race put motorsport 4kolka kobiecym okiem o wyscigach