Moto2

Alex Márquez z pierwszym pole position w Moto2

Alex Márquez z zespołu Estrella Galicia 0,0 Marc VDS zdobywa pole position przed domowym wyścigiem na torze Jerez. Dla młodego Hiszpana to pierwsze zwycięstwo w kwalifikacjach od momentu przejścia do klasy Moto2. Za jego plecami sesję zakończył Franco Morbidelli i Dominique Aegerter.

Czytaj dalej...
Moto2

Morbidelli z pole position do wyścigu Moto2 w Austin

Franco Morbidelli wywalczył drugie w tym sezonie pole position i do jutrzejszego wyścigu Moto2 na torze Circuit of the Americas wyruszy z przodu stawki. Włoch, który odniósł zwycięstwo w pierwszych dwóch rundach, jest murowanym kandydatem do przedłużenia swojej passy. Drugi czas uzyskał Mattia Passini, zaś czołową trójkę uzupełnił Alex Márquez.

Czytaj dalej...
Moto2

Morbidelli dominuje w Argentynie, pech Marqueza

Franco Morbidelli został triumfatorem drugiego wyścigu tego sezonu Motocyklowych Mistrzostw Świata w klasie Moto2. Włoch prowadził od startu do mety, wygrał drugi wyścig z rzędu i powiększył swoją przewagę w klasyfikacji generalnej. Podium uzupełnili Miguel Oliveira oraz Thomas Lüthi.

Czytaj dalej...
Moto2

Pierwsze pole position w karierze dla Oliveiry

Do jutrzejszego wyścigu o Grand Prix Argentyny z pierwszego pola startowego wyruszy Miguel Oliveira. Portugalczyk był dziś bezsprzecznie najszybszym zawodnikiem Moto2 na torze Termas de Rio Hondo. Pierwszy rząd uzupełnią Franco Morbidelli oraz Alex Marquez obaj reprezentujący barwy ekipy Estrella Galicia.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race put motorsport 4kolka kobiecym okiem o wyscigach