Formuła E

Abt świętuje pierwsze dla Audi zwycięstwo w Formule E

Daniel Abt reprezentujący team Audi Sport ABT Schaeffler, wygrał sobotni wyścig Formuły E. W Mexico City, ten 25-letni Niemiec pojechał bezbłędnie i tym samym wywalczył pierwszą dla Audi wygraną w tej serii wyścigowej. Jego kolega z zespołu, Lucas di Grassi, dodatkowo uświetnił ten wielki dla czterech pierścieni dzień doskonałym występem i determinacją w przebijaniu się z ostatniego rzędu startowego aż na miejsce dziewiąte. Co więcej, ten właśnie zawodnik odnotował w sobotę najszybsze okrążenie toru.

Czytaj dalej...
Formuła E

Audi podejmuje wyzwanie w Meksyku

Po bardzo trudnej, naznaczonej technicznymi problemami i wypadkami na torze pierwszej części sezonu, już w najbliższą sobotę, 3 marca, w samym sercu Mexico City, Team Audi Sport ABT Schaeffler stanie na starcie piątej rundy wyścigów samochodów elektrycznych Formuła E. Daniel Abt i Lucas do Grassi zmierzą się tu z kolejnym wyzwaniem.

Czytaj dalej...
Formuła E

Dublet Techeetah w Chile

Jean-Éric Vergne odniósł swoje drugie zwycięstwo w Formule E. Francuz obronił się przed atakami swojego zespołowego kolegi André Lotterera, który po raz pierwszy stanął na podium. Trzecie miejsce zajął były mistrz serii Sébastien Buemi.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race 4kolka