Formuła 2

Leclerc bohaterem, Nato zwycięzcą

Charles Leclerc jest zdecydowanie największym bohaterem tego weekendu. Po wczorajszym zwycięstwie dziś po raz kolejny ujrzał flagę w szachownicę jako pierwszy, jednakże z uwagi na 10-sekundową karę uzyskaną na przestrzeni rywalizacji, trofeum za pierwsze miejsce trafiło dziś w ręce Normana Nato. Leclerc sklasyfikowany został na drugim miejscu, a podium uzupełnił Nicholas Latifi.

Czytaj dalej...
Formuła 2

Leclerc wygrywa główny, pełny wypadków wyścig w Baku

Charles Leclerc odniósł dzisiaj zwycięstwo w głównym wyścigu Formuły 2 na ulicach Baku, wyprzedzając Nycka De Vriesa i Nicholasa Latifiego. Zawody w Azerbejdżanie ponownie obfitowały w wiele emocji i wypadków, a najpotężniejszy z nich w 8. zakręcie zakończył rywalizację na trzy okrążenia przed regulaminowym finiszem. 

Czytaj dalej...
Formuła 2

Leclerc dominuje w kwalifikacjach

Charles Leclerc kontynuuje swoją niesamowitą pasję, dorzucając do tegorocznych sukcesów pole position do głównego wyścigu Formuły 2, zdobyte dzisiaj w Baku z dużą przewagą nad drugim Nobuharu Matsushitą i trzecim Nicholasem Latifim.

Czytaj dalej...
Formuła 2

De Vries kolejnym zwycięzcą wyścigu w Formule 2

Nyck De Vries wykonał dzisiaj w Monako fantastyczną pracę awansując na prowadzenie sprinterskiego wyścigu Formuły 2 już na pierwszym zakręcie i nie oddał go do samej mety, odnosząc tym samym pierwsze w karierze zwycięstwo w tej serii. Na pozostałych stopniach podium stanęli Johnny Cecotto i Gustav Malja.

Czytaj dalej...
Formuła 2

Rowland odnosi pierwsze zwycięstwo w Formule 2

Oliver Rowland pewnie zwyciężył w głównym wyścigu Formuły 2 na ulicznym torze w Monte Carlo. Brytyjczyk po pechu Leclerca nie miał większych problemów z dowiezieniem triumfu do mety rywalizacji w Monako. Drugie miejsce zajął Artem Markelow, zaś czołową trójkę uzupełnił Nobuharu Matsushit.

Czytaj dalej...
Formuła 2

Leclerc zamienia pole position w zwycięstwo

Charles Leclerc zamienił pole position w zwycięstwo w głównym wyścigu Formuły 2 na torze w Barcelonie. Monakijczyk utrzymał za sobą Lukę Ghiotto, który naciskał na niego przez całą rywalizację. Na trzecim miejscu znalazł się dzisiaj jadący na alternatywnej strategii Oliver Rowland. 

Czytaj dalej...
Formuła 2

Leclerc na czele stawki w treningu w Hiszpanii

Kierowca Premy, Charles Leclerc, zakończył sesję treningową Formuły 2 na torze w Montmelo na pierwszym miejscu. Monakijczyk jako jedyny zszedł z czasem poniżej 1:30s, ale niewiele zbrakło do tego również drugiemu Alexowi Albonowi. NIeco dalej z tyłu uplasował się Sergio Settle Camara. 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Redakcja

Informacje

Partnerzy ŚwiatWyścigów.pl

rally and race put motorsport 4kolka kobiecym okiem o wyscigach